2021

KWIECIEŃ 2021
2021-04-11 (sobota) Duch Puszczy 3D – I Białostocki Turniej Łuczniczy 3D, (AMM Archery) >>> zmian terminu
2021-04-16 (sobota) Wielkanocny Turniej Łuczniczy Chojnice, Chojnice (Bractwo Rycerskie Herbu Tur)
2021-04-16 – 2021-04-18 (piątek – niedziela) I Integracyjne 3DE by SŁuP, Leśna Huta (SŁuP)
2021-04-24 – 2021-04-25 (sobota – niedziela) Puchar Mazowsza FIELD WA, Łazy /k. Wyszkowa (MKŁ Strzała)
2021-04-25 (niedziela) VI Turniej Łuczniczy O Puchar Dziekana Wydziału Leśnego UPP Poznań >>> zmian terminu
2021-04-25 (niedziela) Zawody o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pobiedziska, Pobiedziska,
(Okręgowy Związek Łuczniczy w Poznaniu)

2021-04-30 – 2021-05-03 (piątek – poniedziałek) Holy Grail Tournament, Zamek w Iłży [REKO] >>> odwołane

MAJ 2021
2021-05-01 – 2021-05-02 (sobota- niedziela) Wiking Arrows 2021, Wolin (Strzelamy Za Zero)
2021-05-02 (niedziela) XI Spotkanie Łucznicze z Wilkiem, Majdy (Warmia Archers & Wilkołaki)
2021-05-03 (poniedziałek) Duch Puszczy 3D – I Białostocki Turniej Łuczniczy 3D, (AMM Archery)
2021-05-08 (sobota) Terenowy Turniej Łuczniczy o Puchar Starosty Piotra Gruszczyńskiego,
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY JANKOWO DOLNE (Arczersi)

2021-05-08 (sobota) Runda Finałowa VI Edycji DLŁT 2020, Stradomii Wierzchniej 81a (DLŁT)
2021-05-09 (niedziela) I runda DOLNOSLĄSKIEJ LIGII ŁUCZNICTWA TRADYCYJNEGO, Stradomia wierzchnia (PSŁF)
2021-05-22 (sobota) Cabańskie Fanaberie, Stawy Kaskadowe Pogorzyce (Stowarzyszenie Łucznicze Arrow)
2021-05-22 (sobota) Niepodległościowy Turniej Łuczniczy – edycja za 2020r., Krężnica Jara
(Lubelska Grupa Łucznicza i Lubelska Fundacja Jeździectwa)

2021-05-22 (sobota) V PILSKI TURNIEJ ŁUCZNICZY, Goraj (Noteccy Łucznicy)
2021-05-22 – 2020-05-23 (sobota – niedziela) Turniej Łuczniczy 3D o Puchar Thorgala, Sadlinki (Thorgal)
2021-05-23 (niedziela) VI Turniej Łuczniczy O Puchar Dziekana Wydziału Leśnego UPP Poznań, Poznań
(Sekcja Łucznicza Koła Leśników UP)

2021-05-29 (sobota) Turniej Łucznicza Watra Trzecia Fala, (Łucznicy Rozembark)
2021-05-29 – 2021-05-30 (sobota – niedziela) 2 runda Puchar Mazowsza FIELD WA, Łazy k. Wyszkowa (MKŁ Strzała)

CZERWIEC 2021
2021-06-04 – 2021-06-06 (piątek – niedziela) Bitwa o Santok 967, Dni Grodu Santok [REKO]
2021-06-05 (sobota) IV Prestige Bowhunters 3D Competition, Pałac w Bulowicach – Bielska 257
(KS Burza Borowa Wieś – Sekcja Łucznicza)

2021-06-05 (sobota) Turniej Historyczny – Legnickie Pole 1241, Leginickie Pole [REKO]
2021-06-12 (sobota) Turniej Łucznictwa 3d w Golubiu-Dobrzyniu, (FORT)
2021-06-12 (sobota) XIV Leśne Zawody Łucznicze – Ruciane Nida, (…)
2021-06-12 – 2021-06-13 (sobota – niedziela) Byczyna – Międzynarodowy Turniej Rycerski – 2021 r.,
GRÓD Rycerski W Byczynie (Opolskie Bractwo Rycerskie)[REKO]

2021-06-18 – 2021-06-20 (piątek – sobota) Bitwa pod Cedynią 972 – 2021, Góra Czcibora [REKO]
2021-06-19 – 2021-06-20 (sobota – niedziela) 11 Raciborski Festiwal Średniowieczny,
Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu, (Drengowie znad Górnej Odry) [REKO]

2021-06-19 (sobota) HAJMAT po STARYMU, Rynik, (Górnośląski Hajmat)
2021-06-19 – 2021-06-20 (sobota – niedziela) II MISTRZOSTWA POLSKI W ŁUCZNICTWIE FANTASY 3D,
Przedborów (PSŁF)

2021-06-26 (sobota) V Łuczniczy FakePiknik 3D, Łazy (FakeArcher)
2021-06-26 (sobota) VI Turniej Łuczniczy o Nagrodę Łowczego Grodziska Owidz, (SWDŁ)

LIPIEC 2021
2021-07-02 – 2021-07-04 (piątek – sobota) XVII Turniej Rycerski na Zamku Królewskim w Będzinie, (BRZB) [REKO]
2021-07-03 (sobota) III Turniej Łuczniczy na Klasztornej Twierdzy-turniej w ramach Ligi Łuczniczej ” Wschodni Szlak”,
Zagórze Zakucie (Łucznicy Sanoka) [REKO]

2021-07-10 (sobota) Cabańskie Fanaberie, Stawy Kaskadowe Pogorzyce, (Stowarzyszenie Łucznicze Arrow)
2021-07-10 – 2021-07-11 (sobota – niedziela) Puchar Mazowsza FIELD WA, Pawłówek /k. Pułtuska (MKŁ Strzała)
2021-07-09 – 2021-07-11 (piątek – sobota) III Piknik Historyczny w Bysławiu, Bysław (BGOH) [REKO]
2021-07-09 – 2021-07-11 (piątek – sobota) Marijampolės taurė 2021, Kozłowa Ruda – Litwa (Ugninė strėlė)
2021-07-24 – 2021-07-25 (sobota – niedziela) III Turniej Rycerski pod Zamkiem Cisy, Zamek Cisy [REKO]
2021-07-24 (sobota) II Turniej Clout w formule otwartej podczas Summer Archery Camp 2021,
Gliśno Wielkie – Kaszuby (CŁT)

2021-07-25 (niedziela) II Turniej Clout w formule otwartej podczas Summer Archery Camp 2021,
Gliśno Wielkie – Kaszuby (CŁT)

2021-07-24 – 2021-08-01 (sobota – niedziela) Summer Archery Camp 2021, Gliśno Wielkie – Kaszuby (CŁT)
2021-07-31 – 2021-08-01 (sobota – niedziela) VIII epizod Goblin Wars podczas Summer Archery Camp 2021,
Gliśno Wielkie – Kaszuby (CŁT)

2021-07-30 – 2021-08-01 (piątek – niedziela) Mokradła Mousillon, Tąpadła [REKO]

SIERPIEŃ 2021
2021-08-06 – 2021-08-08 (piątek – niedziela) IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Tradycyjnym, Golub-Dobrzyń (PSŁT)
2021-08-07 – 2020-08-08 (sobota – niedziela) GRANICA VOL IV – Granica (SZZ)
2021-08-14 (sobota) Wielki Turniej Rycerski na Zamku w Liwie, Zamek w Liwie,
(Centrum Dawnych Sztuk Walk) [REKO]

2021-08-14 – 2021-08-15 (sobota – niedziela) X Owidzki Turniej Łuczniczy przy współpracy ze SŁuP [REKO]
2021-08-20 – 2021-08-22 (piątek – sobota) II Bitwa w lesie Dziadoszyców, Kotowice (powiat głogowski) [REKO]
2021-08-28 – 2021-08-29 (sobota – niedziela) Polowanie Na Myszy – Zmagania Łucznicze Z Historią W Tle,
Kruszwica (Goplanie i FORT) [REKO]

2021-08-28 – 2021-08-29 (sobota – niedziela) XV Turniej Rycerski w Chojnicach (Tur) [REKO]
2021-08-28 – 2021-08-29 (sobota – niedziela) Hajmat 24h/3D non-stop (Górnośląski Hajmat)

WRZESIEŃ 2021
2021-09-03 – 2021-09-05 (piątek – niedziela) Obóz Zwiadowców w Suchym Borze 2021, Śląsk [REKO ?]
2021-09-11 (sobota) Na Zamkowym Wzgórzu ZAWODY ŁUCZNICZE 3D, Kraśnik (LKŁ; Andrzej Trynkiewicz)
2021-09-10 – 2021-09-12 (piątek – niedziela) X Zlot Słowian i Wikingów „Góra Peruna”, Bukowina Tatrzańska [REKO]
2021-09-11 – 2021-09-12 (sobota – niedziela) Puchar Mazowsza FIELD WA, Warszawa (MKŁ Strzała)
2021-09-19 (niedziela) Turniej Rycerski w Okuniewie, Pałac Okuniew, (Centrum Dawnych Sztuk Walk) [REKO]

PAŹDZIERNIK 2020
2021-10-15 – 2021-10-17 (piątek – niedziela) Castrum Solmus, Vinedi pod Bratysławą (Słowacja) [REKO?]
2021-10-16 (sobota) 3D Radom (…)
2021-10-23 (sobota) Hajmatowe gupoty (Górnośląski Hajmat)