Rejestracja na zawody – II Terenowe Zawody Łucznicze 3D – Duch Zamczyska

Zapraszamy do rejestracji na II Terenowe Zawody Łucznicze 3D – Duch Zamczyska, które odbędą się w weekend 2-3 września 2023 w Sadlinkach pod Kwidzynem.

Wpisowe płatne jest w formie przedpłaty do dnia 27 sierpnia 2023.
Numer konta: 51 1140 2004 0000 3502 6304 2054
Nazwa odbiorcy: Henryk Andrzejewski
Tytuł przelewu: „wpłata Sadlinki” oraz imię i nazwisko zawodnika.

Opłata za dwa dni zawodów:

1) dzieci oraz członkowie Stowarzyszenia z opłaconymi składkami: 60 zł
2) młodzież i dorośli oraz członkowie Stowarzyszenia bez opłaconej składki: 100 zł

Opłata za jeden dzień zawodów:

1) dzieci oraz członkowie Stowarzyszenia z opłaconymi składkami: 40 zł
2) młodzież i dorośli oraz członkowie Stowarzyszenia bez opłaconej składki: 60 zł
Administratorem danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) jest Stowarzyszenie Łuczników Pomorza „SŁuP” z siedzibą w powiecie gdyńskim, ul. Narcyzowa 10/15, 81-653 Gdynia.
1> Kontakt z Administratorem Danych Osobowych: rejestracja@slup.pomorze.pl
2> Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji rejestracji zawodników na zawody łucznicze, publikowania wyników zawodów na stronie www.slup.pomorze.pl, w celach informacyjnych, na podstawie art. 6 ust 1 pkt. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora.
3> Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty będące zaangażowane w kontakt, oraz podmioty będące zaangażowane w rejestrację zawodników na zawody.
4> Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat.
5> Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6> Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7> Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora jest równoznaczne z brakiem możliwości udziału w zawodach.

Liczba zgłoszonych uczestników: 72

Lp.Imię i nazwiskoPłećKlasa łukuKategoria wiekowaMiasto/KlubPosiłek
1 Ewa Kremer K Hu Dorośli powyżej 20 lat
2 Andrzej Lewandowski M Hu Dorośli powyżej 20 lat PBA Kujawy
3 Mateusz Burek M Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Fort
4 Olga Grotkowska K Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Warmia Archers
5 Sebastian Fabiś M Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Sons of Archery Poland
6 Bartosz Rutkowski M Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Gdynia
7 Krzysztof kołymski M Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat słup
8 Marek Nowicki M Tr Dorośli powyżej 20 lat Funfel SŁuP'a
9 Jacek Świętnicki M Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
10 Dorota Tiunajtis K Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
11 Magdalena Tiunajtis K Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
12 Rafał Cieśluk M Zekier (strzały karbonowe i drewniane) Dorośli powyżej 20 lat AMM Archery
13 Maria Babińska K Zekier (strzały karbonowe i drewniane) Dorośli powyżej 20 lat
14 Marek Nowicki M Tr Dorośli powyżej 20 lat Funfel SŁuP'a
15 Rafał Jankowski M Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
16 Dorota Świętnicka K Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
17 Aleksandra Pietkiewicz K Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
18 Przemysław Stefańczyk M Hu Dorośli powyżej 20 lat Perkun
19 Przemysław Stefańczyk M Hu Dorośli powyżej 20 lat Perkun
20 Marzena Andrzejewska K Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
21 Henryk Andrzejewski M Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
22 Mariusz Samol M Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Perkun
23 Arkadiusz Ciosek M Tr Dorośli powyżej 20 lat Łucznicy z Grodu Halszki
24 Michał Duchnowski M Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP / Kwidzyn
25 Wojciech Duchnowski M Tr-hu Dzieci do 15 lat SŁuP / Kwidzyn
26 Wojciech Zyśk M Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Warmia archers
27 Kasia Kimel K Zekier (strzały karbonowe i drewniane) Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
28 Justyna Sikorska K Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat
29 Marta Horydowiec Michalak K Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁUP
30 Sebastian Zduński M Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Fort
31 Krzysztof Mieszałowski M Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Fort
32 Krzysztof Maciak M Hu Dorośli powyżej 20 lat
33 Michalina Maciak K Hu Dzieci do 15 lat
34 Paweł Gromadzki M Tr Dorośli powyżej 20 lat KKR/Deathmar
35 Paweł Tabaka M Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Warmia Archers
36 Marysia Orzoł K Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Warmia Archers
37 Krystian Orzoł M BB Dorośli powyżej 20 lat Warmia Archers
38 Jakub Ciosek M Tr Młodzież 15-20 lat Łucznicy z Grodu Halszki
39 Jakub Ciosek M Tr Młodzież 15-20 lat Łucznicy z Grodu Halszki
40 Dawid Ciosek M Tr Dorośli powyżej 20 lat Łucznicy z Grodu Halszki
41 Barbara Ciosek K Tr Dorośli powyżej 20 lat Łucznicy z Grodu Halszki
42 Łukasz Baran M Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
43 Agnieszka Baran K Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
44 Rafał Socha M Tr Dorośli powyżej 20 lat Gościcino
45 Jakub Szczesny M Hu Dorośli powyżej 20 lat
46 Adam Szczesny M Hu Dorośli powyżej 20 lat
47 Daniel Andrzejewski M Tr Dorośli powyżej 20 lat Sambory/ Władysławowo
48 Karol Pisarkiewicz M Tr Dorośli powyżej 20 lat PSŁT
49 Marcin Niebrzydowski M Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
50 Asia Nadolna K Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Perkun
51 Kamil Nadolny M Tr-hu Dzieci do 15 lat Perkun
52 Leszek Konca M Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁUP
53 Bartosz Michta M Cu Dorośli powyżej 20 lat Arczersi
54 Marcin Niebrzydowski M Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
55 Alicja Grubich K Zekier (strzały karbonowe i drewniane) Dorośli powyżej 20 lat Arczersi
56 Wojciech Kozikowski M Tr Dorośli powyżej 20 lat Wolny strzelec
57 Kamil Kowalski M Zekier (strzały karbonowe i drewniane) Dorośli powyżej 20 lat AMM Archery
58 Basia Wiertel K Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Fort Toruń
59 Jerzy Jaworski M Tr Dorośli powyżej 20 lat Wysoka
60 Jerzy Jaworski M Tr Dorośli powyżej 20 lat Wysoka
61 Marta Neumann K BB Dorośli powyżej 20 lat UKS AMEOLI
62 Marcin Niebrzydowski M Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
63 Kacper Strzygocki M BB Dorośli powyżej 20 lat Gdynia
64 Sebastian Nowak M Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Umhum
65 Marcin Olżynski M Hu Dorośli powyżej 20 lat Starogardzka Wolna Drużyna Łuc
66 Anna Olżynska K Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Starogardzka Wolna Drużyna Łuc
67 Darius Adomaitis M Tr Dorośli powyżej 20 lat Ekipa z Lasu
68 Marcin Niebrzydowski M Tr Dorośli powyżej 20 lat SŁuP
69 Rafał Macuk M Tr-hu Dorośli powyżej 20 lat Majdy
70 Emilia Macuk K Tr-hu Dzieci do 15 lat Majdy
71 Leszek Bobkowski M Hu Dorośli powyżej 20 lat Pyszno
72 Jarek Zaręba M Tr Dorośli powyżej 20 lat Szczytno

Liczba zgłoszonych uczestników w poszczególnych kategoriach:

BB3
Cu1
Hu10
Tr32
Tr-hu21
Zekier (strzały karbonowe i drewniane)5
Razem:72

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *